UA | RU
Контактна інформація
Київ

Компанія WE Knife Co. Ltd. (WE) за свою історію забезпечення постійного потоку успішних продуктів заробила репутацію компанії, яка завжди постачає інноваційні конструкції, виготовлені з незмінно високою якістю. В результаті WE зарекомендувала себе як найбільший китайський виробник якісних столових приладів.

Реагуючи на потреби ринку, у 2018 році WE представила бренд CIVIVI, щоб зосередитись на пропозиції функціональної, утилітарної лінійки продуктів EDC за більш доступними цінами. У чому сенс СІВІВІ?

Поєднуючи основні цінності WE, що полягають в інноваційному дизайні та якісному виробництві, з такими матеріалами рукояті, як вуглецеве волокно, мікарта, дерево, G10, нейлон, армований скловолокном, та такими матеріалами леза, як CPM S35VN, Damascus, 154CM, Ni N690, 14C28N, Продукти VG-10, D2, 10Cr15CoMoV, 9Cr18MoV, CIVIVI нададуть своїм користувачам цінність та продуктивність без компромісів.

Ножі CIVIVI добре виглядають, приємні на дотик, добре працюють і виконують свою роботу — і це без великих витрат. Як і їхні побратими по WE Knife, вони також «ЗРОБЛЕНІ КРАЩЕ».

WE Ніж Co., Ltd. (WE) є одним з найбільших розробників та виробників ножів та інструментів у Янцзяні, головному виробничому центрі Китаю. Філософія WE завжди ставила якість продукції в основу життя бренду, а інновації в дизайні - як рушійну силу його зростання. Команда R&D у WE та наша команда талановитих дизайнерів постійно виводять на ринок нові цікаві продукти, завжди прагнучи до досконалості.

Наш девіз зводиться до двох простих слів: "Зроблено краще". Є безліч ножів на вибір, але WE завжди будуть виділятися просто тому, що ніж WE «ЗРОБЛЕНИЙ КРАЩЕ».

SENCUT займається виробництвом різання вже понад 10 років із клієнтами з усього світу. Наш успіх дав нам можливість представити наш новий бренд SENCUT у 2020 році. SENCUT вважає, що ножі, виготовлені з високоякісних матеріалів та з увагою до деталей, дають вам впевненість у своєму спорядженні під час полювання, риболовлі, кемпінгу, походів та інших видів активного відпочинку. діяльність. Ми відповідаємо за якість, тому на ваш ніж поширюється гарантія будь-яких дефектів матеріалів або виготовлення. Ми знаємо, що кожна копійка вашого насилу заробленого долара заслуговує на те, щоб піти на ніж, який пропонує відмінну ціну і чудову якість.

SENCUT розробляє та виробляє інструмент, яким ви з гордістю володієте і який використовуєте день у день, стаючи предметом, який ви носитимете з собою щодня. Щоб надати вам найкраще співвідношення ціни та якості, ми продаємо наші продукти безпосередньо через наш магазин Amazon тут. Відділ продажів SENCUT також прагне надавати найкращі продукти та послуги нашим клієнтам. Ми слухаємо та відповідаємо, щоб переконатися, що ви задоволені.

Команда дизайнерів SENCUT прагне інновацій, пропонуючи нові та сучасні технології для створення широкого вибору ваших фаворитів. Виробничі збирачі SENCUT роблять все можливе, щоб кожна деталь вашого ножа була виготовлена з використанням виробничих технологій та з особливою майстерністю, щоб він став для вас ідеальним інструментом.

Щоб бути в курсі останніх новин про наші продукти, підпишіться на нас в Instagram або відвідайте наш сайт тут. Ми цінуємо ваш бізнес та знаємо, що вам сподобається ваш новий ніж.

Компанія WE Knife Co., Ltd. (WE) заснована у 2000 році для надання послуг OEM-виробника деяким провідним компаніям, що створюють столове наряддя. Проте згодом вона перетворилася на одного з найбільших виробників якісних ножів та інструментів.

Використовуючи знання та досвід OEM, а також історію та репутацію в галузі надання високоякісної продукції, бренд та лінійка продуктів WE Knife були спочатку запущені у 2016 році, після чого відбувся безперервний та стабільний потік свіжих та інноваційних дизайнів.

Незалежно від того, створені вони власною командою розробників компанії або спільними зусиллями з іконою галузі, кожен ніж WE виготовлений з першокласних матеріалів з використанням новітніх технологій виробництва та ретельного й безкомпромісного контролю якості.

Філософія WE завжди ставила якість продукції в основу життя бренду, а інновації в дизайні як рушійну силу його зростання. Мета виробника — надавати клієнтам цінні продукти, які добре виглядають, добре працюють і приносять задоволення у використанні.

Філософія, мета та репутація компанії WE якнайкраще можуть бути описані та резюмовані девізом: «ЗРОБЛЕНО КРАЩЕ».

0
0